Nauczanie na odległość- ważne informacje dla uczniów i rodziców

2020-03-26 11:42:37 (ost. akt: 2020-04-28 12:18:09)

Prosimy o zapoznawanie się z bieżącymi artykułami dotyczącymi zdalnego nauczania i jego organizacji.

Szkolenie z zakresu bezpiecznego korzystania z Internetu

Szkolne zasady netykiety

Bezpieczeństwo w sieci- prezentacja dla uczniów

Bezpieczeństwo w sieci-prezentacja dla rodziców

Informacje dotyczące organizacji pracy szkoły

Informacja dla uczniów

Informacja dla rodziców

Materiały i informacje od psychologa szkolnego:

Prezentacja do zapoznania się dla rodziców dotycząca radzenia sobie ze stresem w czasie epidemii

Prezentacja do zapoznania się dla rodziców dotycząca pomocy dziecku w radzeniu sobie ze stresem w sytuacji epidemii

Kontakt z psychologiem szkolnym codziennie w godzinach 9:00 - 13.30 przez e-dziennik oraz pocztę internetową: bilk@sp2szczytno.onmicrosoft.com

Zapraszam do porad i konsultacji przez internet w podanych godzinach. W treści wiadomości proszę napisać swoje imię i nazwisko oraz opisać problem lub trudność, z jaką Państwo się mierzą, bądź zadać mi pytanie. Odpowiem drogą elektroniczną. Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości i zdrowia na ten wymagający i nietypowy czas. Katarzyna Bil.

Materiały przygotowane przez Poradnię Pedagogiczno-Psychologiczną w Szczytnie
Jak poprawić efektywność pracy dziecka z zaburzeniami uwagi

Dojrzałość szkolna dziecka