Talenty w naszej szkole

2017-05-21 17:04:54 (ost. akt: 2017-05-21 17:05:57)

Po ogłoszeniu konkursu ,, Mam Talent'' wszystkie klasy 4-6 zaczęły przygotowania do pokazania swoich umiejętności muzycznych.

Pomysłodawcą tego wydarzenia była pani Judyta Mazur i nauczycielki języków obcych -panie: Anna Dąbkowska, Marzena Cieślik. Dekorację przygotowała klasa 6c. Do konkursu przystąpili uczniowie klas 4-6, którzy wcześniej zgłosili chęć udziału swoim nauczycielom. Utalentowana muzycznie młodzież naszej szkoły wystąpiła przed jury, w którym zasiadły panie: Magdalena Lipińska-Wąsik, Marzena Cieślik, Beata Włodarczyk, Małgorzata Sęk. Uczniowie zadziwiali swoimi umiejętnościami wokalnymi oraz tanecznymi. Jury miało naprawdę trudny orzech do zgryzienia przed podjęciem decyzji i wydaniem werdyktu. Po burzliwych naradach ogłoszono miejsca Oto one:
1 miejsce- Antoni Iwanicki 4a
2 miejsce- Nelli Marmucka 4b
3 miejsce- Gaspar Święciński i Marcelin Świetlikowski 4b
Wyróżnienie za piosenkę obcojęzyczną dostały- Julia Zawalniak i Amelia Łyszkowska.
Mamy nadzieję, że w następnym roku będzie jeszcze więcej tak wspaniałych talentów w naszej szkole.

Autor: Aleksandra Paczkowska z klasy VI C