Konkurs pięknego czytania dla uczniów klas czwartych

2018-01-17 10:33:29 (ost. akt: 2018-01-17 10:37:35)

Autor: I.Babicka

Dnia 11 stycznia 2018 r. odbył się w naszej szkole „Konkurs pięknego czytania” .

Organizatorami konkursu byli: pani Danuta Brzdąkiewicz, nauczycielka języka polskiego, panie Jadwiga Sydor i Danuta Wilkosz – nauczycielki biblioteki oraz pani Iwona Babicka, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. W konkursie wzięli udział uczniowie klas czwartych, którzy przygotowali na tę okoliczność teksty wybranych przez siebie baśni. Zaprezentowali je uczniom klasy I c, którzy pełnili rolę jurorów.
Uczestnicy konkursu:
Klasa IV a:
Zosia Stępień, Wiktoria Wanat, Igor Dziekoński

Klasa IV b:
Aleksandra Denkiewicz, Julia Szczepańska

Klasa IV c:
Maria Piątkowska, Amelia Filipowicz

Klasa IV d:
Michał Łachacz, Emilia Laskowska

Klasa IV e:
Eryk Jerzok, Paweł Poniatowski

Klasa IV f:
Anna Kukowska, Adrian Caliński

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo dobry poziom umiejętności czytania, zwracali uwagę na płynność, wyrazistość i intonację.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Igor Dziekoński
II miejsce – Paweł Poniatowski i Aleksandra Denkiewicz
III miejsce – Michał Łachacz

Konkurs pięknego czytania dla uczniów klas czwartych Konkurs pięknego czytania dla uczniów klas czwartych Konkurs pięknego czytania dla uczniów klas czwartych