Covid 19, nauczanie na odległość-ważne informacje dla uczniów i rodziców

2020-03-26 11:42:37 (ost. akt: 2020-11-12 09:54:27)

Prosimy o zapoznawanie się z bieżącymi artykułami dotyczącymi organizacji pracy szkoły w związku z zagrożeniem epidemicznym oraz procedur związanych ze zdalnym nauczaniem.

Zasady organizacji zdalnego nauczania dla klas 1-8

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w szkole

Szkolenie z zakresu bezpiecznego korzystania z Internetu

Szkolne zasady netykiety

Bezpieczeństwo w sieci- prezentacja dla uczniów

Bezpieczeństwo w sieci-prezentacja dla rodziców

Informacje dotyczące organizacji pracy szkoły w okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych (od 12 marca 2020)

Informacja dla uczniów

Informacja dla rodziców

Materiały i informacje od psychologa szkolnego:

Prezentacja do zapoznania się dla rodziców dotycząca radzenia sobie ze stresem w czasie epidemii

Prezentacja do zapoznania się dla rodziców dotycząca pomocy dziecku w radzeniu sobie ze stresem w sytuacji epidemii

Kontakt z psychologiem szkolnym codziennie w godzinach 9:00 - 13.30 przez e-dziennik oraz pocztę internetową: bilk@sp2szczytno.onmicrosoft.com

Zapraszam do porad i konsultacji przez internet w podanych godzinach. W treści wiadomości proszę napisać swoje imię i nazwisko oraz opisać problem lub trudność, z jaką Państwo się mierzą, bądź zadać mi pytanie. Odpowiem drogą elektroniczną. Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości i zdrowia na ten wymagający i nietypowy czas. Katarzyna Bil.

Materiały przygotowane przez Poradnię Pedagogiczno-Psychologiczną w Szczytnie
Jak poprawić efektywność pracy dziecka z zaburzeniami uwagi

Dojrzałość szkolna dziecka