Komunikat Dyrektora SPzOI nr 2 w Szczytnie z dnia 13 maja 2019r.

2019-05-14 11:13:47 (ost. akt: 2019-05-14 11:15:54)
nowe logo

Autor: spzoi2

w związku z zapewnieniem bezpieczeństwa w szkole podczas prac budowlanych na terenie szkoły.

Od poniedziałku 13 maja ruszyły prace budowy windy. Teren budowy został odgrodzony i zabezpieczony. Od wtorku 14 maja zmianie ulegnie organizacja ruchu na terenie szkoły, w szczególności wyłączone będzie wejście główne i do przybudówki.

Wchodzić do szkoły będziemy wejściem od parkingu i bocznym z korytarza przy sali gimnastycznej. Uczniowie przyjeżdżający busikami dostać się do szkoły mogą przez stołówkę szkolną.

Rowery prosimy parkować przy płocie. Wskazane jest zabezpieczyć je przed ewentualną kradzieżą specjalnym zamkiem rowerowym, bowiem szkoła nie ponosi odpowiedzialności za kradzież i inne straty.

Przerwy międzylekcyjne proponujemy spędzać na korytarzach, lub na placu z południowej strony szkoły - w oznaczonym taśmą miejscu - wyłącznie pod opieką nauczycieli. Pamiętajcie, że teren budynku można opuścić wyłącznie z nauczycielem dyżurującym.

Budowa windy zakończona zostanie do końca wakacji. Prace wewnątrz budynku rozpoczną się po zakończeniu zajęć.
W związku z budową od 14 maja obowiązywać będą nowe dyżury międzylekcyjne nauczycieli - Informacja w pokojach nauczycielskich.
Zabrania się spędzania przerw na boisku trawiastym. Natomiast zajęcia lekcyjne odbywać się będą tam zgodnie z planem.

Proszę bardzo o zachowanie szczególnej ostrożności!!!

Grażyna Wyrzykowska – Mączyńska, dyr. szk.