Koncert życzeń dla pracowników szkoły

2019-10-15 00:09:01 (ost. akt: 2019-10-15 00:13:09)

Nauczyciele – byli oraz obecni - wraz z innymi pracownikami naszej szkoły mieli okazję wysłuchać koncertu życzeń w wykonaniu uczniów „Dwójki”. Okazję stanowił Dzień Edukacji Narodowej.

Życzenia, uśmiechy, kwiaty, ciepłe słowa – tego wszystkiego nie mogło zabraknąć podczas spotkania, które odbyło się w szkolnej sali gimnastycznej. Główną częścią był występ uczniów z dowcipem i talentem wyśpiewujących i wypowiadających kolejne słowa składające się na koncert życzeń. Całość okraszono odpowiednią porcją muzyki instrumentalnej i tańca, a nad przygotowaniem uczniów czuwały panie: Judyta Mazur i Agnieszka Czauderna.
Dzień Edukacji Narodowej stanowi również okazję do nagrodzenia wyróżniających się nauczycieli oraz innych pracowników szkoły. W tym roku Nagrodę Dyrektora odebrała pokaźna grupa osób. Dwoje nauczycieli SP 2 zostało wyróżnionych w szczególny sposób – Nagrodami Burmistrza. Podczas uroczystości w Urzędzie Miejskim odebrali je: pani Iwona Babicka i pan Paweł Suchowiecki.
Autor: G. Pietrzyk