menu

Szczycieński Bieg Niepodległości

2019-10-22 22:25:16 (ost. akt: 2019-10-22 22:46:47)

Autor: G. Pietrzyk

Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca podczas imprez towarzyszących kolejnej edycji Szczycieńskiego Biegu Niepodległości.

W jeździe na rolkach na dystansie 5,2 km (czyli dookoła większego z naszych jezior) najszybsza w kategorii kobiet była Martyna Jędras. Uczennica kl. VII b wyprzedziła starsze od siebie zawodniczki, a w kategorii OPEN zajęła bardzo wysokie 5. miejsce. Świetnie w biegu na 600 m organizowanym dla dziewcząt klas IV-VI spisała się Ola Sylla z kl. VI e. W stawce ponad 40 zawodniczek uplasowała się ona na 3. miejscu.
W imprezie wzięli udział także inni uczniowie „Dwójki”, którzy otrzymali pamiątkowe medale. W biegu głównym, czyli tym na dystansie 5,2 km, wystartowało ponadto kilkoro naszych nauczycieli.