Konkurs na „Najładniejszy klasowy stroik bożonarodzeniowy”

2019-12-13 10:36:06 (ost. akt: 2019-12-13 10:40:23)

Ciekawym sposobem na wprowadzenie w bożonarodzeniową atmosferę jest samodzielne tworzenie świątecznych dekoracji, dlatego też w naszej szkole pojawił się pomysł na zorganizowanie konkursu na „Najładniejszy klasowy stroik bożonarodzeniowy”.

Uczniów oraz ich rodziców nie trzeba było długo namawiać do udziału w konkursie i szybko zaczęły powstawać piękne stroiki świąteczne. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością oraz oryginalnością. Każdy stroik był starannie wykonany i ciekawie ozdobiony. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania bowiem, niektóre stroiki to prawdziwe dzieła sztuki.

Dnia 04.12.2019 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu:
I MIEJSCE – klasa I B
II MIEJSCE – Klasa II B
III MIEJSCE – Klasa VII B

WYRÓŻNIENIE dla klas: V D, VI D, VII C
Wszystkim klasom, które wzięły udział w konkursie dziękujemy za wspaniałe prace. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy pomogli swoim pociechom w wykonaniu stroików.
Wszystkie stroiki zostały przekazane na sprzedaż podczas III Szczycieńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.
Organizatorzy: Żaneta Jędrysiak-Skawińska, Monika Fuks, Marlena Zapadka