menu

Sprytne babki

2016-12-27 15:28:30 (ost. akt: 2016-12-27 15:30:59)

Autor: J.Sawicka

Niedawno w naszej szkole powstało nowe,kreatywne kółko. ,,Koło niteczki'', bo tak właśnie się nazywa, zajmuję się wyszywaniem i robieniem różnych ozdób z nitek i papieru.

Anna Chrzanowska- Żemek- nauczycielka przyrody i pomysłodawczyni kółka wpadła na świetny pomysł zorganizowania kiermaszu ozdób świątecznych , który odbył się 2 grudnia. Cieszył się ogromną popularnością. Podczas jednej przerwy sprzedały się wszystkie ozdóbki . Największą furorę zrobiły bałwanki wykonane przez Marysię Klinicką i jej mamę,ale inne dziewczyny też bardzo dobrze się spisały .

Wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną przeznaczone na materiały naszego wspaniałego kółka .Następny tego typu kiermasz zorganizowany zostanie podczas festynu ,,Wojcieszki Ucieszki'' To był naprawdę udany i wspaniały kiermasz. Sama nie miałam okazji kupić żadnej ozdoby i bardzo żałuję, ale przy najbliższej okazji na pewno nabędę piękne rękodzieło. Mam nadzieję , że kółko nadal będzie się rozwijać. Wszyscy trzymamy za Was kciuki dziewczyny!

autorka : Aleksandra Paczkowska

Sprytne babki