Półzimowisko

2017-02-12 15:44:20 (ost. akt: 2017-02-12 16:03:39)
Półzimowisko

Autor: M.Chorąży

O tym, że półzimowisko jest atrakcyjną i bezpieczną formą spędzenia czasu podczas ferii, przekonali się jego tegoroczni uczestnicy.

Czekało ich bowiem wiele atrakcji. Mogli poznać pracę policjantów i strażaków, uczestniczyć w zajęciach ruchowych, plastycznych i bibliotecznych. Swoją sprawność ruchową sprawdzili w Zimowym Rambicie Szkół Podstawowych. Po zabawach na sankach, wyśmienicie smakowały kiełbaski pieczone przy ognisku. Podczas balu uczestnicy półzimowiska zaprezentowali swoje karnawałowe kreacje. Dużym zainteresowaniem cieszył się wyświetlany w sali MDK-u film pt. ,,Gdzie jest Dory?’’ oraz strzelanie z broni sportowej, którego można było spróbować pod czujnym okiem instruktora. Półzimowisko zakończył wyjazd do Parku Wodnego ,,Tropikana’’w Mikołajkach.
Zapraszamy za rok!