Konkurs Wielkanocny

2017-04-11 11:47:40 (ost. akt: 2017-04-17 15:08:37)
Konkurs Wielkanocny

Dnia 7.04.2017 r. w Szkole Podstawowej z OI Nr 2 w Szczytnie odbyła się 11 edycja Powiatowego Konkursu Wielkanocnego.

Konkurs ten ma na celu kontynuowanie tradycji świątecznej oraz integrację pokoleń poprzez tworzenie prac w gronie rodzinnym. Przekazywanie atmosfery radości i doznań estetycznych wprowadzających wszystkich w świąteczny nastrój.
Jak co roku w Konkursie Wielkanocnym wzięła udział duża liczba uczestników, były to między innymi: Szkoły i Placówki Oświatowe z powiatu szczycieńskiego. Szkoła Podstawowa Nr 3, Nr 6 w Szczytnie Szkoła Podstawowa w Linowie Zespół Szkolno- Przedszkolny w Orżynach Niepubliczny Zespół Placówek Specjalnych w Szczytnie Niepubliczna Szkoła Specjalna „ Stowarzyszenie Promyk”
Prace konkursowe oceniała komisja w składzie:
- Pani Elżbieta Białczak SP Nr 6
- Pani Katarzyna Wolicka- Kozak MDK Szczytno
- Pani Anna Stancel Muzeum Mazurskie Szczytno

Prace były oceniane w 3 kategoriach: jajko, stroik, palma. Oceniano pomysłowość, użycie materiału ekologicznego, różnorodność technik, estetykę. Wśród licznych prac komisja nagrodziła I miejscem następujące osoby:
Kategoria palma: Maja Gołębiewska Szkoła Podst. w Linowie i Krzysztof Siemiątkowski Szkoła Podst. Nr 3.

Kategoria stroik: Wiktor Mrozewski Szkoła Podst. Nr 3 i Bartek Klinicki Szkoła Podst. z OI Nr2
Kategoria jajko: Klaudia Kozicka i Julia Góralska Niepubl. Podst. Szkoła Specjalna Stowarzyszenie Promyk oraz V i VI Zespół Rewalidacyjno- Wychowawczy Niepubl. Zespół Placówek Specjalnych w Szczytnie.

Zapraszamy wszystkie Szkoły z Powiatu Szczycieńskiego na następną edycję konkursu w przyszłym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim Pięknych, Radosnych i Rodzinnych Świąt.

Konkurs Wielkanocny Konkurs Wielkanocny