menu

„DWÓJKA”, pobiegła w

2018-04-22 19:12:42 (ost. akt: 2018-04-25 08:34:06)

Autor: R.Jaworski

„Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych” zorganizowanych przez Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie.

Zawody odbyły się 6.04.2018 roku w Szkole Podstawowej w Kolonii. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za walkę i wysiłek jaki z siebie daliście reprezentując naszą szkołę. Szczególnie gratulujemy zwycięzcom.
Widzimy się na „Finałach Wojewódzkich” 27.04.2018 w Pasłęku.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta – bieg na 600m
1. Nadia Tyczyńska – SP nr 2 Szczytno
2. Karolina Cicha – SP Świętajno
3. Angelika Czajkowska – SP Świętajno
4. Nadia Wiercińska – SP Orzyny
5. Julia Agaczewska – SP Pasym
6. Kornelia Dąbkowska – SP Wielbark
7. Oliwia Czaplicka – SP Wielbark
8. Amelia Gut – SP Kolonia
9. Kornelia Żyra – SP Kolonia
10. Weronika Nadstawna – SP Orzyny
11. Maja Szczepańska – SP Pasym
12. Zuzanna Buła – SP Jeruty
13. Alicja Kojro – SP nr 2 Szczytno
14. Sosnowska Martyna – SP Świętajno
15. Roksana Waledziak – SP Dźwierzuty
16. Martyna Ciemerych – SP Rumy
17. Amelia Bakuła – SP Orzyny
18. Malwina Kowalewska – SP Dźwierzuty
19. Katarzyna Dawid – SP Dźwierzuty
20. Gabriela Kubek – SP Rozogi



Kategoria: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta – bieg na 800m
1. Ewa Gołaszewska – SP Pasym
2. Wiktoria Tomaszewska – SP Pasym
3. Agata Wiśniewska – SP Rozogi
4. Dominika Wielk – SP Rozogi
5. Oliwia Wójcik – SP Dźwierzuty
6. Aleksandra Gibert – SP Rozogi
7. Weronika Wyrwas – SP Rumy
8. Nadia Tańska – SP Kolonia
9. Natalia Szydłowska – SP Świętajno
10. Paulina Drząszcz – SP Pasym
11. Laura Zawrotna – SP Pasym
12. Kornelia Karcz – SP Wielbark
13. Karolina Rosa – SP Dźwierzuty
14. Weronika Kowalczyk – SP Wielbark
15. Klaudia Bryszka – SP Wielbark
16. Amelia Węsierska – SP Rozogi
17. Wiktoria Łukowska – SP Rozogi
18. Wiktoria Fidurska – SP Dźwierzuty
19. Zuzanna Umińska – SP nr 2 Szczytno
20. Oliwia Szymanek – SP nr 2 Szczytno


Kategoria: Szkoły Podstawowe – Chłopcy – bieg na 800m

1. Maksymilian Michalczak – SP nr 2 Szczytno
2. Mikołaj Sinkiewicz – SP Pasym
3. Konrad Bojarowski – SP Wielbark
4. Marin Pałys – SP Jeruty
5. Maciej Basista – SP Świętajno
6. Michał Pszczółkowski – SP Świętajno
7. Jakub Deptuła – SP Wielbark
8. Seweryn Sypiański – SP Rozogi
9. Mateusz Drózd – SP Rozogi
10. Dawid Niski – SP Świętajno
11. Igor Komosiński – SP Pasym
12. Adam Pudlewski – SP Orzyny
13. Mateusz Samsel – SP Wielbark
14. Piotr Dunaj – SP Wielbark
15. Jakub Gomułkiewicz – SP Wielbark
16. Fabian Pliszka – SP Wielbark
17. Norbert Kocak – SP Dźwierzuty
18. Dominik Tomaszewski – SP Pasym
19. Gaspar Święciński – SP nr 2 Szczytno
20. Marcel Zalewski – SP Wielbark



Kategoria: Szkoły Podstawowe – Chłopcy – bieg na 1000m
1. Miłosz Dąbkowski – SP nr 2 Szczytno
2. Rafał Abramek – SP Wielbark
3. Szymon Sędrowski – SP Orzyny
4. Szymon Gądek – SP Świętajno
5. Szymon Pszczółkowski – SP Rozogi
6. Karol Polańczuk – SP Rozogi
7. Krystian Olbryś – SP Jeruty
8. Andrzej Wysk – SP Wielbark
9. Kacper Pejchner – SP Rozogi
10. Jan Gołyński – SP Rozogi
11. Norbert Stolarczyk – SP Rozogi
12. Bartosz Tomaszewski – SP Pasym
13. Wiktor Wyppich – SP Wielbark
14. Wiktor Gajownik – SP nr 2 Szczytno
15. Patryk Majewski – SP Wielbark
16. Dawid Szlaga – SP Wielbark
17. Wiktor Olender – SP Jeruty
18. Szymon Gronowski – SP Świętajno
19. Krzysztof Bracki – SP Świętajno
20. Filip Tomczak – SP Dźwierzuty