Uniwersytet Młodego Odkrywcy

2018-10-21 15:45:48 (ost. akt: 2018-10-21 15:50:43)

Autor: A.Chrzanowska-Żemek

W sobotę 13.10.2018r. odbyła się uroczysta inauguracja zajęć stacjonarnych na Warmińsko-Mazurskim Uniwersytecie Młodego Odkrywcy 2.0, w której brało 20 uczniów naszej szkoły.

Zajęcia praktyczne będą się odbywały na Wydziale Biologii i Biotechnologii, który realizuje projekt finansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (program POWER). Kierownikiem projektu jest dr hab. Stanisław Czachorowski, prof. UWM.
Zakres tematyczny projektu umożliwi rozwój czterech kompetencji kluczowych i tzw. transversal skills niezbędnych na rynku pracy. Będą to: umiejętności matematyczno-przyrodnicze, umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność uczenia się i pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy.

Więcej informacji i zdjęć

Informacje w Gazecie Olsztyńskiej