Pomoc dla Weroniki

2019-11-24 19:05:48 (ost. akt: 2019-11-24 19:09:19)

Autor: Anna Dąbkowska

Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie. - Henryk Sienkiewicz

W dniach 18 – 22 listopada w naszej szkole klasa 8D wraz z wychowawczynią Anną Dąbkowską przeprowadziła akcję charytatywną na rzecz chorej na nowotwór uczennicy klasy III Szkoły Podstawowej nr 6.
Przez 4 dni dzieci zbierały pieniążki i „fanty” potrzebne na zorganizowanie loterii fantowej, która odbędzie się 26 i 28 listopada w Budynku 1 Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Boh. Września oraz 29 listopada w Budynku 2 przy ul. Lanca.
Ogółem zebrano 2500 zł oraz 30 euro w gotówce, a oprócz tego mnóstwo gier, książek, zabawek, puzzli i innych rzeczy.
Ogromnie dziękujemy Wszystkim tym, którzy wzięli udział w naszej zbiórce: Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły. Dziękujemy za wielkie serca i chęć pomocy!!!