Sukcesy naszych uczniów

2020-06-29 19:25:20 (ost. akt: 2020-07-14 10:51:30)

Choć rok szkolny zakończył się, dotarła do nas wiadomość o uzyskaniu CERYFIKATU "SZKOŁA ZD@LNA"

Aby osiągnąć ten sukces uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w 6 konkurencjach Wojewódzkiego Konkursu organizowanego w ramach Międzyszkolnego Festiwalu Nauki i Sztuki, zajmując w nich czołowe miejsca:

W konkursie PRZEDMIOTOWY ESCAPEROOM uczniowie pod kierunkiem P. Anny Chrzanowskiej Żemek i Beaty Folgi-Grzybowskiej zajęli I MIEJSCE

W konkursie "Matematyka Królową Nauk" dziewczynki z klasy VIA - Zofia Stępień oraz Nadia Tyczyńska pod kierunkiem P. Beaty Folgi-Grzybowskiej zajęły II MIEJSCE.

W konkursie recytatorskim „ Mistrzowie słowa" naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III B:Maja Umińska, Wiktoria Kończyk, Julia Pusta, Justyna Husak i Jakub Płoski. Tytuł Mistrza Recytacji wywalczyła Maja Umińska, która zaprezentowała wiersz pt. „Żuk" Jana Brzechwy.

W konkursie muzycznym „ Z dawnych list przebojów" wzięli udział uczniowie klas starszych.
Brązowe Pasmo wywalczyły: Amelia Sadowska z klasy VD, Luiza Orzoł z klas VC oraz Natalia Zawalniak z klasy VA.
Srebrne Pasmo przypadło w udziale Antoniemu Iwanickiemu z klasy VII B, który zaprezentował piosenkę „Tak, tak" z repertuaru Grzegorza Ciechowskiego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów.Jesteśmy z Was dumni!

Z niecierpliwością czekamy na informacje o pozostałych konkursach.