Grajkowie Przyszłości- koncert z Czesławem Mozilem

2019-12-15 18:22:24 (ost. akt: 2019-12-16 21:31:07)
Grajkowie Przyszłości

"Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości" to projekt, w którym dzieci ze szkół muzycznych z całego kraju, akompaniują muzykowi - Czesławowi Mozilowi. To akcja, która ma na celu zaprezentowanie młodych ludzi, którzy wybrali, często niełatwą drogę muzykowania.

Taką informację znaleźć możemy na facebookowym profilu Grajkowie Przyszłości. 14 grudnia na scenie staromiejskiej w Olsztynie miał miejsce magiczny koncert,
w którym wzięła udział reprezentacja szkolnego zespołu " I gra gitara". Wspólnie z dziećmi i młodzieżą z olsztyńskiego Pałacu Młodzieży akompaniowaliśmy Czesławowi w utworach " Skarpetki pod choinkę" oraz " Każdy ma swoje święta".
Atmosferę wspólnej pracy i przeżyć związanych z koncertem oddają fotografie autorstwa pani Ewy Wieliczko, które można obejrzeć pod linkiem:

Grajkowie Przyszłości_Olsztyn

W projekcie wzięły udział: Natalia Skalik ( VIC), Zuzia Matwiejczuk ( VIIB), Julia Zawalniak ( VIIB), Maja Miszkiewicz ( VIIB), Amelia Łyszkowska ( VIIB), Maja Ogniewska ( VIIA) oraz Judyta Mazur

Na zdjęciu poniżej Czesław Mozil wita naszych gitarzystów na próbie.

Grajkowie Przyszłości