Dance, Dance, Dance

2020-03-24 10:30:41 (ost. akt: 2020-03-24 10:32:01)

4 marca 2020 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w nagraniu programu tanecznego Dance Dance Dance (odcinek 4). Wyjazd ten był nagrodą za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w pierwszym półroczu, jak również za dobry wynik próbnego egzaminu ósmoklasisty. Mogliśmy na żywo zobaczyć jak znane pary rywalizują prezentując choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów czy musicali.

Podziwialiśmy następujące występy:
• Pamela i Mateusz (FIT LOVERS) – I’m So Excited (The Pointer Sisters)
• Rafał i Przemek – Marilyn Monroe (Pharrell Williams)
• Ania i Mateusz – Beat It (Michael Jackson)
• Rafał i Krzysiek – Party Rock Anthem (LMFAO ft. Lauren Bennett, GoonRock)
Ich poczynania oceniało energetyczne jury: międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska, aktorka Anna Mucha oraz projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem, odnoszącym sukcesy w Polsce i zagranicą. Wielu uczniom udało się zrobić zdjęcia z gwiazdami, a także zdobyć ich autografy.
Emocji i wrażeń było co niemiara!!

Anna Dąbkowska