100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II

2020-04-27 09:48:35 (ost. akt: 2020-04-27 09:49:12)

Z okazji 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Patrona roku 2020 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przedsięwzięciu, którego celem jest uczczenie pamięci o pierwszym Papieżu Polaku.

W ramach obchodów rocznicy urodzin Ojca Świętego na budynku Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie przygotowana zostanie ekspozycja prac odzwierciedlających szczególny sentyment św. Jana Pawła II do naszego regionu. Ekspozycja ta będzie świadectwem żywej pamięci o naszym wielkim Rodaku. Każda praca jest tak samo ważna i piękna. Przedsięwzięcie nie jest konkursem a każda praca będzie częścią wielkiego zdjęcia przedstawiającego Ojca Świętego w formie bannera.

Zanim jednak wysłaliśmy prace do Olsztyna zorganizowany został między klasowy konkurs na najpiękniejszą pracę przedstawiającą św. Jana Pawła II. Za zorganizowanie ko kursu odpowiedzialna była katechetka Renata Szok. Komisja, w której skład wchodzili wszyscy katecheci z naszej szkoły postanowili wyróżnić uczniów:

1. Kowalczyk Kacper (3Ci)

2. Pac Julia (2Ci)

3. Grochowski Dawid (3B)

4. Chmielewski Paweł (3Ci)

5. Róziewska Łucja (2Ci)

6. Gdowik Apolonia (3A).