Wolność kocham- muzyczna zabawa z okazji Święta Niepodległości

2020-10-13 07:39:29 (ost. akt: 2020-10-13 07:42:49)

Autor: J.Mazur

Niespełna miesiąc pozostał do 11 listopada, czyli Narodowego Święta Niepodległości. W tym roku chcemy je uczcić poprzez nagranie teledysku zmontowanego z przesłanych przez Was filmików. Zachęcamy do wspólnej zabawy wszystkich UCZNIÓW i PRACOWNIKÓW naszej szkoły.

Co należy zrobić:

1.Naucz się śpiewać piosenkę „Kocham wolność" z repertuaru zespołu Chłopcy z Placu Broni. Link do piosenki

2.Nagraj swoje wykonanie tego utworu w formie video. Nagranie robimy w ten sposób, że piosenka „leci” w słuchawkach np. z telefonu a nagrywa się tylko wasz głos i video, więc ważne jest, aby w pomieszczeniu było cicho. Starajmy się śpiewać równo z oryginalnym nagraniem. Dla lepszej kontroli nad własnym głosem można wyjąć z ucha jedną słuchawkę;)

3.Nagrywamy siebie śpiewających CALUTKI utwór, w momentach bez wokalu można tańczyć, uśmiechać się, prasować, robić kanapkę, bawić się z kotem...bądźcie normalnie i zwyczajnie sobą.

4.Filmik nagrywamy w kadrze pionowym, jakości HD.

5.Nagrany filmik przesyłamy przez TEAMS do pani JUDYTY MAZUR do dnia 23.X.2020

6.Czekamy na premierę teledysku, która będzie miała miejsce na stronie internetowej szkoły dnia 11 listopada 2020 roku.

Organizatorzy:

Judyta Mazur