Mikołajki w klasie 1 b

2020-12-07 11:37:38 (ost. akt: 2020-12-07 11:43:05)

Ze względu na zdalne nauczanie, Mikołajki w tym roku różniły się od poprzednich. Nie mogliśmy gościć w klasie Mikołaja, nie było prezentów, ale …. ten dzień i tak był wyjątkowy.

4 grudnia 2020r. uczniowie klasy 1 b wykonywali różne zadania związane ze św. Mikołajem. Układali puzzle, słuchali piosenek o tematyce świątecznej, rozwiązywali zagadki, projektowali wioskę św. Mikołaja oraz … ubierali choinkę. O godz. 9:10 klasa 1 b wzięła udział w lekcji: „Lekcja na żywo - Prawdziwy Święty Mikołaj z Laponii”. Podczas lekcji dzieci dowiedziały się, gdzie mieszka Mikołaj, co lubi jeść, jak wygląda Jego wioska, o co proszą dzieci św. Mikołaja, dlaczego 24 grudnia renifery potrafią latać,…. Serdecznie polecam lekcję, którą przygotowała Pani Sabina Piłat.