Konkurs na kartkę świąteczną. Oddaj głos na kartkę!

2020-12-22 01:00:00 (ost. akt: 2020-12-22 10:22:52)

Na prace uczniów klas 4-8 głosować można od 22 grudnia 10:00 do 23 grudnia godz. 16:00 na platformie Forms.

Link do głosowania: Kliknij, by zagłosować

Pod koniec listopada ogłoszony został konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną, którego celem jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej oraz prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej oraz informatycznej uczniów.

Pracę można było wykonać w dowolnym programie graficznym np.: Paint, Paint3D, PaintNet, Gimp, Photoshop. Zgodnie z regulaminem w konkursie mogą wziąć udział tylko samodzielnie wykonane kartki.

Na prace uczniów 4-8 głosować można od 22 grudnia od 10:00 do 23 grudnia godz. 16:00 na platformie Forms. Link do głosowania pojawi się tu o 10:00. Zostanie też wysłany do uczniów i nauczycieli przez dziennik elektroniczny.

Każdy uczeń i nauczyciel może przyznać 1, 2 lub 3 punkty wybranym kartkom. Możliwe jest też nieoddanie głosu, co oznacza 0 punktów dla danej pracy.
Wygrywa kartka z najwyższą liczbą punktów.

Otrzymaliśmy około 300 prac! Komisja do kolejnego etapu zakwalifikowała 36 z nich. Oto one:

Uczniowie klas 1-3 również wykonywali prace konkursowe. Galeria przedstawiona jest na padlecie.

Katarzyna Drężek
Agata Lewalska