menu

Nauka stacjonarna dla uczniów klas 1-3

2021-01-17 11:08:00 (ost. akt: 2021-01-17 11:11:19)

Szanowni Rodzice W związku z nowymi wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej pragnę poinformować, iż od 18 stycznia 2021r uczniowie klas I-III powracają do nauki stacjonarnej.

Będzie to powrót podobny, jak 1 września. Pomóżmy dzieciom w łagodnym przejściu w tym trudnym czasie. Będzie to wielkie wydarzenie, więc my - dyrekcja i nauczyciele przyjmiemy je z wielką troską.
W tym czasie:
1) Obowiązują procedury COVID z dnia 1.09.2021, znajdujące się na stronie internetowej szkoły
poza tym:
a) Każdy oddział klasowy ma ustalony indywidualny plan zajęć - będzie podany przez wychowawców klas. (Przerwy będą odbywać się w różnym czasie, by dzieci z poszczególnych klas nie spotykały się ze sobą)
b) Każdy oddział klasowy ma przydzieloną inną klasopracownię
c) Uczniowie przychodzą do szkoły nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem lekcji
d) W pierwszym dniu (18 stycznia) uczniowie przed lekcją nie korzystają z szatni (idą w ubraniach wierzchnich do wyznaczonej klasopracowni), dopiero z nauczycielem schodzą do przydzielonej im szatni. W dniach następnych najpierw odpowiednim wejściem schodzą do szatni, po czym udają się do swoich klasopracowni
e) Obowiązkowo uczniowie przychodzą do szkoły w maseczkach i poruszają się w nich w przestrzeni szkolnej. Dopiero w klasie, gdy zajmą swoje miejsca mogą zdjąć maseczkę. Obowiązuje dezynfekcja(mycie) rąk.
f) Dożywianie ruszy z dniem 21 stycznia 2021 r. Szczegółowe informacje (również nowe konto bankowe) znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły
g) Klasy 4-8 nadal pracują zdalnie wg planu

Dyrektor Szkoły
Katarzyna Ulatowska