Mam Talent 2021 „Śladami Krzysztofa Klenczona"- rozstrzygnięcie konkursu w kategorii historyczno-naukowej.

2021-04-06 12:54:26 (ost. akt: 2021-04-06 21:35:41)

Wyniki konkursu „Śladami Krzysztofa Klenczona” w kategorii historyczno –naukowej.

Jury w składzie: Jolanta Napiwodzka, Beata Kucharska i Jarosław Kubiaczyk przyznało trzy miejsca i jedno wyróżnienie poszczególnym uczniom.

I miejsce zajął Alan Kowalewski kl. VI c, który nagrał filmik ze swoim udziałem o życiu, twórczości i szczególnych miejscach w Szczytnie poświęconych pamięci o Krzysztofie Klenczonie.

II miejsce zajęła Zuzanna Banach kl. VI c, która stworzyła plakat o wyżej wymienionym artyście z autorskimi zdjęciami miejsc, związanych z jego życiem.

III miejsce przyznano Oliwii Górskiej z kl. VI e, autorki prezentacji o Klenczonie.

Wyróżnienie uzyskał Piotr Wieczorek z kl. II d, autor plakatu przedstawiającego najważniejsze wydarzenia z życia artysty.
Wszystkie prace uczestników konkursu są wyjątkowe, ich autorów doceniamy za zaangażowanie i kreatywność. Gratulujemy!