Komunikat Dyrektora Szkoły - Nauka hybrydowa

2021-05-12 12:00:00 (ost. akt: 2021-05-13 10:22:03)

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Od 4 maja uczniowie klas I – III wracają do szkoły w systemie stacjonarnym.

(Obowiązuje plan lekcji taki jak 1 września 2020r.)

W dniach 17.05. – 18.05. 2021r. klasy IV, V - wracają do szkoły w systemie stacjonarnym.
Klasy VI, VII i VIII pracują w systemie zdalnym.

Dnia 19.05. - 20.05.2021r. klasy VI wracają do szkoły w systemie stacjonarnym.
Klasy IV, V , VII i VIII pracują w systemie zdalnym.

Dnia 21.05. 2021r. i 28.05.2021r. klasy VII i VIII wracają do szkoły w systemie stacjonarnym.
Klasy IV, V i VI pracują w systemie zdalnym.

Dnia 24.05. 2021r. klasy VIII wracają do szkoły w systemie stacjonarnym.
Klasy IV, V, VI i VII pracują w systemie zdalnym.

Jednocześnie informuję, iż w dniach 25, 26, 27 maja 2021r. odbywają się egzaminy klas ósmych, w tych dniach nie ma zajęć dydaktycznych w klasach I – VII.

Otwórz szczegolowy-przydzial-sal-lekcyjnych-dla-kazdego-oddzialu-klasowego-40379

Uczniowie:
* przychodzą do szkoły nie wcześniej niż 10 minut przed zajęciami.
* Zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem lekcji obowiązującym od dnia 1 września 2020 r. w przydzielonych salach lekcyjnych dla każdego oddziału klasowego
* zmieniają salę tylko w przypadku zajęć informatyki, wychowania fizycznego oraz języków (jeśli klasa ma podział na grupy).
* spędzają przerwy z nauczycielem uczącym w danej klasie, zgodnie z opracowanym harmonogramem najlepiej na boisku szkolnym.
* w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych uczniowie przebywają na korytarzach szkolnych.
* poszczególne klasy wchodzą i wychodzą ze szkoły wyznaczonymi wejściami.
* rodzice przyprowadzający i odbierający uczniów nie mogą wchodzić na teren budynku.
* rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć je w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej, na korytarzach podczas wejścia i wyjścia ze szkoły.

Pozostałe informacje:
Od 31 maja uczniowie klas IV – VIII będą mieli możliwość skorzystania z obiadów szkolnych
W związku z pandemią przypominamy, że nadal aktualne i obowiązujące są „Procedury zapewniania bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie”, wprowadzone z dniem 01 września 2020 r. i zamieszczone na stronie internetowej szkoły.