Logopedyczny KONKURS PLASTYCZNY „Łamańce językowe w naszej wyobraźni”

2021-06-19 15:44:30 (ost. akt: 2021-06-19 15:52:07)

Logopedyczny KONKURS PLASTYCZNY „Łamańce językowe w naszej wyobraźni” został ogłoszony w dniu 04.03.2021 r. dla uczniów klas I – IV uczęszczających na zajęcia logopedyczne w naszej szkole. Konkurs związany był z obchodami Europejskiego Dnia Logopedy przypadającego na dzień 6 marca każdego roku.
W ramach konkursu należało wykonać ilustrację do wybranego łamańca językowego. Format pracy – A4, technika – dowolna.
Wzięło w nim udział sześcioro uczniów: Jesionowska Magdalena, Fok Liliana, Wieczorek Piotr, Napiórkowska Julia, Napiórkowska Oliwia i Markowska Zuzanna.
W dniu 14.06.2021 r. Komisja w składzie:
Sydor Jagoda, Deptuła Aneta, Sęk Małgorzata i Winiarek Ewa rozstrzygnęła wyniki konkursu i przyznała zwycięskie miejsca.
Za najładniejszą pracę uznano obrazek wykonany przez Markowską Zuzannę z klasy II a, której przyznano pierwsze miejsce.
Drugie miejsca zajęły ex aequo: Napiórkowska Julia – klasa I c , Napiórkowska Oliwia - klasa I c i Fok Liliana z klasy III c.
Trzecie miejsce zajęli: Jesionowska Magdalena– klasa II a oraz Wieczorek Piotr– klasa II d.
Uczniowie otrzymali dyplomy i drobne nagrody.
Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w rywalizacji serdecznie dziękujemy:
Ewa Winiarek, Małgorzata Sęk.