Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2021-10-14 21:21:28 (ost. akt: 2021-10-14 21:27:11)

W czwartek 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji nauczyciele i inni pracownicy naszej szkoły mogli obejrzeć ciekawy apel przygotowany przez uczniów i ich opiekunów.

Podczas spotkania w sali gimnastycznej nie zabrakło życzeń (złożonych przez Dyrekcję i Samorząd Uczniowski), kwiatów i miłych słów skierowanych w stronę wszystkich pracujących w „Dwójce”. Najważniejszym punktem był występ uczniów – zarówno tych młodszych, jak i trochę starszych. Scenkę teatralną zainscenizowała klasa II c przygotowana przez swoją wychowawczynię - panią Iwonę Orzoł. Występ drugoklasistów, którzy doskonale poradzili sobie z tremą, był przeplatany popisami szkolnych instrumentalistów wspieranych przez panie Judytę Mazur i Katarzynę Bil. Nad techniczną stroną występów czuwał pan Robert Jaworski.
Już przed apelem, a także po nim zebrani mieli jeszcze jedną atrakcję – podziwianie nauczycielskich portretów przygotowanych przez uczniów.

Autor: G. Pietrzyk