"Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”

2021-10-20 13:09:15 (ost. akt: 2021-10-20 13:26:19)

W dniach od 13.10 do 20.10.21r w naszej szkole odbywała się akcja „Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie”.

W ramach akcji przygotowana została gazetka informująca, o tym jak postępować w relacji z osobami niewidomymi, a także ogólne informacje dotyczące danej niepełnosprawności. Wychowawcy klas podczas godziny wychowawczej odczytali uczniom list od niewidomego chłopca o imieniu Adam, uczęszczającego do Kujawko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille’a w Bydgoszczy, a także przeprowadzili rozmowy o sprawach, o których pełnosprawni nie zdają sobie sprawy, a niepełnosprawni nie zawsze otwarcie mówią.

Dziękujemy za wspólny udział w akcji i zachęcamy do kliknięcia w link i obejrzenie prezentacji: https://view.genial.ly/6165a2cf8507350d7a8c707d/presentation-ja-nie-widze-ciebie-ty-zobacz-mnie

Organizatorzy:
Grabska Anna