Święto Szkoły!

2021-11-21 16:09:15 (ost. akt: 2021-11-21 16:11:46)

W dniach 22-26 listopada będziemy obchodzić 75-lecie istnienia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie. Każdego dnia przewidziana jest jakaś atrakcja. 22 listopada zasadzimy na terenie szkoły jubileuszowe drzewko. Zakopiemy także kapsułę czasu, w której zawarte będą uczniowskie wizje dotyczące wyglądu i funkcjonowania naszej placówki za 25 lat. Dodatkowo w kapsule zmieścimy również aktualne zdjęcia, rysunki oraz przedmioty związane ze szkołą. Wtorek i środa upłyną nam pod znakiem barw niebiesko-żółtych. Każdy uczeń i nauczyciel powinien w tych dniach posiadać w swoim ubiorze jakiś akcent w tychże kolorach. 23 listopada to również czas pełen emocji, ponieważ wtedy drużyna nauczycieli zmierzy się z drużyną absolwentów podczas meczu siatkówki. Młodsze klasy będą rywalizowały w rambicie, a uczniowie klas III wezmą udział w grze terenowej. Odsłonięta zostanie także tablica pamiątkowa. Świetlica szkolna przygotowuje spotkanie z absolwentami oraz warsztaty plastyczne.

24 listopada będzie można skosztować słodkich smakołyków przygotowanych przez klasę 8 a oraz zakupić rękodzieło. Na pierwszym i trzecim piętrze szkoły zamieszczona zostanie wystawa prac plastycznych naszych uczniów.

Dodatkowo w tygodniu jubileuszowym na stronie internetowej naszej szkoły pojawi się teledysk z udziałem uczniów i nauczycieli oraz filmik z życzeniami i podziękowaniami, a także prezentacja multimedialna: Nasza “dwójka”.

28 listopada o godzinie 13.00 w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczytnie zostanie odprawiona msza święta w intencji nauczycieli, pracowników oraz uczniów naszej szkoły. Zapraszamy!

To tylko część atrakcji, które na nas czekają. Świętujmy razem !
Autor: D.Majewska