Projekt eTwinning „Calling for Peace – wołanie o pokój”

2022-03-10 08:42:47 (ost. akt: 2022-03-10 08:45:35)

Nasza szkoła włączyła się w realizację międzynarodowego projektu etwinning „Calling for Peace - wołanie o pokój”. Dzięki współpracy  z ambasadorami programu eTwinning z Polski oraz Europy chcielibyśmy włączyć się w szereg działań mających na celu pokazanie naszego wsparcia uczniom oraz nauczycielom z Ukrainy. Będziemy tworzyć min.  prace plastyczne, łańcuchy serc, kartki pocztowe, pisać listy. W ramach projektu zorganizujemy również Dzień Solidarności z Ukrainą oraz akcję Światełko Pokoju.

Wykonane prace zostaną zamieszczone w  kolekcji Wakelet. Link do naszej wspólnej kolekcji przekażemy nauczycielom i Ambasadorom eTwinning z Ukrainy, a oni z kolei podzielą się nią ze swoimi uczniami.
To jest nasz manifest dla Pokoju na Świecie, a w obecnych czasach szczególnie dla Ukrainy.

Wszystkie osoby chętne do współpracy mogą zgłaszać się do pani Beaty Folga-Grzybowskiej lub pani Katarzyny Bil.

Zachęcamy wszystkich do udziału w naszej inicjatywie!