Klasowe wyzwanie rowerowe 2022- Meta

2022-06-10 08:18:47 (ost. akt: 2022-06-10 08:20:56)

Podsumowaliśmy tegoroczną edycję „ Klasowego Wyzwania Rowerowego”

Z okazji przypadającego 19 kwietnia „ dnia rowerowego” nauczyciele wychowania fizycznego po raz drugi przygotowali „Klasowe Wyzwanie Rowerowe” w formie rywalizacji. Wyzwanie trwało dwa tygodnie i polegało na pokonaniu rowerem jak największej liczby kilometrów w przeliczeniu na ucznia i udokumentowaniu tego faktu za pomocą dowolnej aplikacji monitorującej aktywność fizyczną. W wyzwaniu wzięło udział 38 uczniów z klas IV- VIII naszej szkoły, do rywalizacji włączyło się również dziesięcioro rodziców. Łączna liczba przejechanych kilometrów w czasie wyzwania to 4. 240,2 km. BRAWO!
Zwycięzcą wyzwania została klasa VA z 1 131,18 przebytymi kilometrami i średnią 47,13 km na ucznia. Drugie miejsce zajęła klasa VII A z 950 km. Trzecie miejsce w rywalizacji przypadło klasie IVC z 527,27 km. Dodatkowo nagrodzeni zostali uczniowie, którzy przejechali najwięcej kilometrów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulacje i upominki uczniowie otrzymali z rąk Pani wicedyrektor Katarzyny Drężek.

Serdeczne podziękowania składamy sponsorowi nagród, Pani Renacie Chorążewicz, dyrektor regionalnej firmy Kaufland.
Autor: R.Jaworski