PLENER MALARSKI PRZY CHACIE MAZURSKIEJ

2022-06-22 14:28:42 (ost. akt: 2022-06-22 14:33:14)

11 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XVII plenerze malarskim dla dzieci organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Szczytna. Tegoroczny plener organizowany był pod hasłem „Moje miasto Szczytno” i odbywał się na łonie natury obok Chaty Mazurskiej. Uczennice Julia Żuchowska z kl. II B, Julia Pusta z V B, Magda Taradejna z V B oraz Julia Winiarek z VI B blisko trzy godziny malowały widok miejsca, z którym kojarzą sobie Szczytno. Powstały piękne prace, które wzbogaciły tegoroczną galerię prac dzieci młodzieży ze szczycieńskich szkół i przedszkoli. Każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa i podarunek w postaci materiałów plastycznych. Dziękujemy Pani Annie Bogusz za organizację tego artystycznego wydarzenia skierowanego dla młodzieży.

Jolanta Napiwodzka