menu

Biegi sztafetowe

2022-10-10 18:33:33 (ost. akt: 2022-10-10 18:36:20)

6 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych. W zawodach nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej „dwójki”.
Sztafeta chłopców z klas 4- 6 ukończyła zawody zajmując miejsce piąte. Również na miejscu piątym, zawody ukończyła reprezentacja starszych chłopców z klas 6-7.
Bezkonkurencyjne w swojej kategorii okazały się dziewczęta z klas 4-6, zdobywając pierwsze miejsce z bardzo dużą przewagą. W skład mistrzowskiej sztafety wchodzą:
Kraińska Aleksandra, Umińska Maja, Rolka Amelia, Kodzis Wiktoria, Cekała Ida, Drężek Emilia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym!
Autorzy: E.Studniak, R.Jaworski