Dzień Życzliwości i Pozdrowień

2022-11-27 19:15:01 (ost. akt: 2022-11-27 19:18:23)

Proszę, dziękuję, przepraszam - trzy proste słowa, które mają wręcz magiczną moc. One niczym zaczarowane klucze otwierają ludzkie serca. Niestety coraz częściej odchodzą w zapomnienie, aby temu zaradzić postanowiliśmy przypomnieć o ich niezwykłym działaniu.
21 listopada w naszej szkole odbył się Dzień Życzliwości i Pozdrowień przygotowany przez Świetlicę, Samorząd Szkolny oraz Szkolne Koło Wolontariatu. Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje. Na Dzień Dobry Świetliczaki rozdawały uczniom, nauczycielom „uśmiechnięte buźki”. Z „Kosza życzliwości” można było poczęstować się dobrym słowem, pozytywnymi cytatami i złotymi myślami. W świetlicy dzięki Poczcie Życzliwości uczniowie mieli możliwość wysłania pozdrowień dla koleżanek i kolegów, wykonano Ordery Uśmiechu a także można było zrobić sobie zdjęcie na tle skrzydeł w ramach akcji „Życzliwość dodaje skrzydeł”. W całej szkole były rozwieszone kartki z miłym słowem i plakaty.
Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

Nauczyciele świetlicy