SZLACHETNA PACZKA

2022-12-14 10:22:54 (ost. akt: 2022-12-14 10:34:02)

W tym roku, po raz kolejny, nasza Szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji SZLACHETNA PACZKA.

Do tworzenia Paczki dla wybranej przez nas rodziny zaangażowała się cała społeczność szkolna. Zaangażowanie Rodziców, Dzieci i Pracowników Szkoły przyniosło fantastyczne efekty. Przygotowaliśmy 17 różnorodnych paczek, które zawierały listę potrzeb rodziny.
W sobotę przekazaliśmy paczki do magazynu, który był w sali gimnastycznej naszej Szkoły.
Szlachetna Paczka to akcja, która pokazuje, że pięknie jest pomagać, ale wymaga to współpracy i zaangażowania. Oprócz artykułów materialnych, tak potrzebnych rodzinom, potrzebne jest też serce i czas, który poświęcamy innym.

Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie dziękują za zaangażowanie tym, którzy wspomagali akcję: Dyrekcji, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom naszej Szkoły. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

„Bądźmy wdzięczni wobec ludzi, którzy czynią nas szczęśliwymi. Oni są uroczymi ogrodnikami, dzięki którym nasze dusze rozkwitają”
– Marcel Proust