Mikołajkowy wyjazd klas czwartych

2022-12-18 15:42:33 (ost. akt: 2022-12-18 15:44:12)

Dnia 6 grudnia 2022 r. uczniowie klas: 4a i 4b wzięli udział w mikołajkowym wyjeździe do Olsztyna. Na dzieciaki czekał cały szereg atrakcji. Na samym początku uczniowie obejrzeli w Multikinie film pt. ,,Kierunek: Księżyc!”
Film ten dotyczy tajemniczego zaginięcia małej Ani, która próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi. Na ratunek rusza Piotrek, brat dziewczynki, który z dnia na dzień ze zwykłego chłopca zmienia się w prawdziwego superbohatera!
Kolejnym przystankiem podczas mikołajkowego wyjazdu była wizyta w Parku Trampolin 7 Jump Street, gdzie dzieciaki mogły troszkę ,,poszaleć” i pozbyć się negatywnych emocji ????
Ostatnią atrakcją był obiad w restauracji McDonald. Tam uczniowie mogli wykazać się samodzielnością podczas zakupu posiłku, oraz odpowiedzialnością za swoje kieszonkowe????

To był udany dzień!

Autor: D.Majewska