POWITANIE WIOSNY W „SOBIECHU”

2023-03-23 13:53:16 (ost. akt: 2023-03-23 14:07:10)

Klasa 6a spędziła pierwszy dzień wiosny w wyjątkowy sposób. Zostaliśmy zaproszeni do Zespołu Szkół nr III w Szczytnie – ach cóż to był za dzień pełen wrażeń i emocji!

Mieliśmy przyjemność oglądania uczestników Szkolnego Konkursu „Mam Talent”. Poziom występów licealistów był na bardzo wysokim poziomie. Byliśmy pod wrażeniem! Nasi Uczniowie wystąpili gościnnie w trakcie konkursu. 6a zaśpiewała piosenkę własnego autorstwa o dbaniu o naszą planetę Ziemię – otrzymaliśmy głośne brawa i ogrom gratulacji oraz dużo pozytywnych komentarzy. To był dla nas zaszczyt, ale też niesamowite przeżycie, wystąpić na scenie przed tak dużą publicznością. Duma nas rozpiera!
Po występie czekały na nas kolejne atrakcje. Uczniowie klasy II oprowadzili nas po całej szkole, zaprezentowali nam sale lekcyjne, m.in. salę języka angielskiego i salę biologiczną.
Później wzięliśmy udział w konkursie ekologicznym, gdzie zaskoczyliśmy licealistów naszą wiedzą o dbaniu o środowisko. Najlepsi zostali nagrodzeni prezentami.
Następnie oglądaliśmy doświadczenia w laboratorium chemicznym, co było dla nas bardzo ciekawe.
Ogólnie cała wizyta w „ogólniaku” to był wspaniale spędzony czas!

Anna Dąbkowska

Kliknij, by obejrzeć film z występu