esPe2 koncertuje

2023-06-11 07:57:07 (ost. akt: 2023-06-11 08:23:57)

10 czerwca 2023 szkolny zespół esPe2 wystąpił w altanie na Lipówce podczas „Koncertu na łące". Gospodarzem imprezy było Koło Gospodyń Wiejskich Lipowa Góra Wschodnia, które zadbało, żeby młodym artystom niczego nie zabrakło. Pięknie przystrojona scena, doskonała pogoda i wyborny poczęstunek sprawiły, że młodzi muzycy z wyjątkowym entuzjazmem zaprezentowali swój program, na który składały się znane piosenki takich artystów jak zespół The Beatles, Sanah, Agnieszka Chylińska. Solowo popisali się saksofonista Szymon Stępień oraz gitarzysta Aleksander Pierzycki. Finałem koncertu było wykonanie utworu Dust in the Wind z zaprzyjaźnionymi gitarzystami z Lipowej Góry-Igorem i Mariuszem Pac.
Na kolejny koncert zespół esPe2 zaprasza juz w najbliższą sobotę, 17 czerwca o godznie 18.00 w Lemanach.