2023-11-20 12:00:09 (ost. akt: 2023-11-20 12:15:57)

17 listopada 2023 r. nasza szkoła uczestniczyła w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, która odbywa się pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Na szkolnych korytarzach obecne były Patrole Ekspertów, w których wcielili się uczniowie naszej szkoły. Eksperci sprawdzali opanowanie tej umiejętności rachunkowej wśród uczniów oraz pracowników szkoły. Podczas lekcji nie zabrakło również gier i zabaw związanych z tabliczką mnożenia.

Przygotowując się do tego szczególnego dnia uczniowie klas czwartych w środę 15 listopada wzięli udział w zawodach matematyczno-sportowych. Czwartoklasiści wykazali się świetną znajomością tabliczki mnożenia oraz sprawnością fizyczną. W zmaganiach zwyciężyła klasa 4 b.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tych wydarzeń. Kliknij...https://m.powiatszczycienski.pl/2023/11/orig/tabl-68369.jpg

Zespół nauczycieli matematyki