2023-11-22 07:32:44 (ost. akt: 2023-11-22 07:37:06)

6 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia tj.
w poniedziałek Samorząd Uczniowski zapraszał do wspólnego przeżycia wydarzeń związanych z tym dniem. Dzień bajkowy sprawił, że ożyły w szkole baśniowe wspomnienia
a na korytarzach szkolnych zapanował barwny, przepełniony uśmiechem świat bajki.
Wychowawcy klas wykonali pamiątkowe zdjęcia z tego wydarzenia. I właśnie na tej podstawie wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu na bajkowe przebranie. Wyniki już wkrótce!
Długie przerwy na II piętrze budynku szkolnego zostały uatrakcyjnione zabawami o tematyce bajkowej poprowadzonej przez uczniów szkoły w rytmach muzyki. Michalina Maliszewska razem z Nataszą Nicewicz obejmowały stanowisko „Jaka to bajka”. Nadia Malanowska wraz z Nataszą Turczuk i Amelią Kalicką prowadziły zabawę „Kopciuszek”. Maja Rasińska oraz Nikola Piotrowska i Maja Umińska zajęły się zgadywankami. Natomiast Kacper Ziółek, Michał Kirkuć i Marcel Chodkowski prowadzili stanowisko „Bajkowe puzzle”.
Na lekcjach odczytywano również bajki propagując tym samym czytelnictwo.