Karnawał z Samorządem Uczniowskim

2024-02-10 16:31:52 (ost. akt: 2024-02-10 16:33:08)

Karnawał w tym roku powoli dobiega końca. Zatem zapraszamy by powspominać chwile, które za nami.

Samorząd Uczniowski w tym roku szkolnym chętnie urozmaicił ten czas pod hasłem : „Karnawałowa rewia mody”. I tak 12.01.2024r. w naszej szkole był „Dniem Idola”. Odbyła się również dyskoteka karnawałowa dla klas IV-VIII. 15.01.2024r. został w naszej pamięci jako „Blue Monday”. Uczniowie i nauczyciele szkoły przywdziali niebieskie stroje dając tym samym znak, że choć za oknem pogoda kapryśna to wewnętrznie odczuwają spokój a nawet radość ze wspólnie spędzonego poniedziałku. Zwieńczeniem okazał się 19.01.2024r., który zakończył I półrocze a tym samym nadeszły upragnione ferie. W „Dzień Spodni Dresowych” zarówno uczniowie jak i kadra szkoły pojawiła się licznie na korytarzach szkolnych, salach lekcyjnych zgodnie z tematem dnia.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunem