Sukces zbiórki dla Schroniska "Cztery Łapy" w Szczytnie!

2024-04-08 10:10:38 (ost. akt: 2024-04-08 10:14:32)

Z przyjemnością ogłaszamy zakończenie akcji charytatywnej na rzecz Schroniska "Cztery Łapy" w Szczytnie.

Od 14 lutego do 13 marca trwała niezwykle ważna zbiórka, której celem było wsparcie potrzebujących zwierząt mieszkających w schronisku. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać bogatą gamę potrzebnych artykułów – od karmy suchej i mokrej, przez koce, zabawki, aż po smakołyki.
Klasa 1c w ramach Projektu edukacyjnego „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”, gdzie tegoroczna edycja pod kryptonimem NA TROPACH DOBROCZYNNOŚCI, stała się świetną zabawą, dzięki której poprzez czytanie uczniowie pielęgnują dobroczynność, dbając o ludzi, rośliny i zwierzęta.
Nie sposób wyrazić pełnej wdzięczności za zaangażowanie, empatię i otwarte serca wszystkich, którzy przyczynili się do powodzenia tej akcji. Wasza hojność, współczucie i chęć pomocy sprawiły, że nasza zbiórka była ogromnym sukcesem. Dzięki Wam, zwierzęta w Schronisku "Cztery Łapy" otrzymają wsparcie i miłość, której tak bardzo potrzebują.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie i wysiłek. Wasza determinacja i dobroć sprawiły, że nasze działania miały znaczący wpływ na życie zwierząt potrzebujących pomocy.

Z wyrazami wdzięczności,
SKW