„Ptasia stołówka”– miejsce troski o ptaki w naszej szkole!

2024-04-08 10:27:58 (ost. akt: 2024-04-08 10:31:04)

Przed nadejściem zimy, z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariatu nasza społeczność szkolna zaangażowała się w zbiórkę karmy i ziaren, które miały posłużyć do zaopatrzenia naszego szkolnego karmnika.

Efekt? Ogromna ilość wsparcia ze strony naszych uczniów! Dzięki zaangażowaniu wszystkich , udało nam się zgromadzić mnóstwo ziaren i przysmaków.
Przez całą zimę uczniowie klas 1-3, wspierani przez swoich wychowawców, poświęcili swój czas i troskę, aby zadbać o naszą "Ptasią Stołówkę" i regularnie dokarmiali ptaki. Ta inicjatywa nie tylko dostarczała pożywienia dla ptaków w okresie, gdy znalezienie pożywienia jest trudne, ale także uczyła naszych najmłodszych uczniów empatii, troski o zwierzęta i odpowiedzialności za świat wokół nas. To piękne doświadczenie, które pokazuje, jak wiele możemy zdziałać, działając razem jako społeczność.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom,rodzicom, nauczycielom i pracownikom, którzy włączyli się w zbiórkę karmy i ziaren oraz przyczynili się do sukcesu tej inicjatywy. Wasza hojność i zaangażowanie sprawiły, że nasz szkolny karmnik był pełen i gotowy, aby zapewnić pomoc potrzebującym ptakom.
Szczególne słowa uznania kierujemy w stronę uczniów klas 1-3 i ich wychowawców za codzienną troskę i zaangażowanie w dokarmianie ptaków przez całą zimę. Wasze działania są prawdziwym wzorem solidarności i współczucia.

SKW