Ósmoklasiści uczą się finansów dzięki Bankowi Spółdzielczemu

2024-04-15 10:19:20 (ost. akt: 2024-04-15 11:25:31)

Dnia 12 kwietnia 2024 roku uczniowie klas ósmych mieli okazję wziąć udział w lekcji poświęconej finansom i bankowości dla młodzieży, zorganizowanej przez Bank Spółdzielczy w Szczytnie.

To wyjątkowe spotkanie było nie tylko lekcją teoretycznym, ale także praktycznym wprowadzeniem w świat finansów, oszczędzania i inwestowania. Uczniowie mieli okazję zgłębić zagadnienia związane z odpowiedzialnym zarządzaniem finansami osobistymi, korzyściami płynącymi z oszczędzania oraz możliwościami inwestowania na rynku.

Podczas zajęć nasi uczniowie nie tylko zdobywali wiedzę, ale również aktywnie uczestniczyli w dyskusji, dzieląc się własnymi doświadczeniami i rozważaniami na temat znaczenia planowania finansowego już od młodego wieku.

Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Szczytnie za zorganizowanie tej wartościowej lekcji oraz zaangażowanie w edukację finansową młodzieży. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza przyniesie naszym uczniom wiele korzyści w przyszłości.

Pamiętajmy, że zdrowe nawyki finansowe są kluczowym elementem stabilnej przyszłości każdego z nas!

Anna Lisewska-Homoncik