Henryki 2016

2016-05-24 09:35:16 (ost. akt: 2016-05-24 20:13:41)

Autor: Magdalena Lipińska- Wąsik

Już po raz drugi odbywa się w naszym mieście konkurs filmowy o tematyce profilaktycznej „Wolnym być- bez nałogów żyć”.

Dzieci i młodzież z naszej szkoły wzięły udział w konkursie przygotowując dwa filmy „Chcemy być wolni” i „Mądre wybory”. To krótkie materiały prezentujące podejście naszych uczniów do środków psychoaktywnych oraz ogólnie pojętych ryzykownych zachowań.
Konkurs filmowy organizowany jest przez Gimnazjum nr 1. Rozpoczęło się również głosowanie internetowe na poszczególne filmy.

Zapraszamy na stronę Urzędu Miasta Szczytno, gdzie już można oddawać głosy! Nasza Szkoła to filmy nr 10 i 11.
Zagłosuj na nasz film
Konkurencja jest ogromna, bowiem o głosy mieszkańców miasta walczy aż 11 filmów.

Aby zagłosować na film, wystarczy w sondzie kliknąć przy numerze przypisanym do danego filmu.
Uwaga, głosować można tylko raz dziennie z jednego komputera.
Głosowanie potrwa do czwartku, 26 maja, do godz. 22.00. Zwycięzcę poznamy już kolejnego dnia.

A oto jeden z naszych filmów