Sukces w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mały Pitagoras”

2016-05-28 17:41:43 (ost. akt: 2016-05-28 17:46:54)
Mały Pitagoras

Autor: M.Zając

25 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Szczytnie odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas III „Mały Pitagoras”.

Do konkursu przystąpiło 28 uczniów z powiatu szczycieńskiego. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów – Julia Zawalniak, Michał Pieńkos i Michał Rolka – wszyscy z klasy III b (wych. Marzena Zając). Wśród pięciu laureatów znalazło się dwóch uczniów „dwójki”.
I miejsce: Maria Polak – Rozogi II miejsce: Dawid Kamiński – Szymany III miejsce: Michał Pieńkos - SP 2 Szczytno Wyróżnienie: Michał Rolka - SP 2 Szczytno Wyróżnienie: Jakub Agaczewski – Rudka
Wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe w postaci słuchawek do komputera, a pozostali zawodnicy drobne upominki. Dodatkowo każdy uczeń otrzymał dyplom uczestnictwa w konkursie.
Mały Pitagoras
  • Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty