Mikołajkowe pływanie

2017-01-15 17:28:50 (ost. akt: 2017-01-15 17:29:28)

6 grudnia 2016 miały miejsce ,,Pływackie zawody mikołajkowe, które odbyły się na basenie w WSPOL-u w Szczytnie.

Turniej trwał od godz. 9.20 do godz. 11.00. Udział wzięły w nim klasy 4-6. Każda grupa wystawiła do rywalizacji 3 dziewczynki i 3 chłopców.
Podczas zawodów odbyło się 15 konkurencji. Najbardziej emocjonujące okazały się sztafety, w których zwyciężyły: kl.4c kl.5b kl.6a. W konkurencji water polo (piłce wodnej) zawodnicy musieli wykazać się siłą i skocznością, tymi cechami wyróżniła się klasa 6b. Zawody wygrał zespół 4b.
Impreza była bardzo udana. Wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli i wykazali się umiejętnościami pływackimi. Dla uczestników nie była to tylko rywalizacja, ale też świetna zabawa, którą wszyscy będą mile wspominać.
autor: Maciej Pawłowski