Szczycieński Dzień Ekologii

2017-10-05 14:29:24 (ost. akt: 2017-10-05 14:46:12)
nowe logo

Autor: spzoi2

W tym roku dostąpiliśmy zaszczytu organizacji Szczycieńskiego Dnia Ekologii. W tym celu współpracowaliśmy w Urzędem Miejskim.Do realizacji tego zadania przygotowywaliśmy się już od początku roku szkolnego.

Autorem scenariusza jest nauczycielka biologii pani Urszula Chrzanowska. Za oprawę artystyczną odpowiada pani Judyta Mazur.

A dziś już od samego rana w Miejskim Domu Kultury trwały prace nad dekoracjami, stworzonymi przez panią Beatę Kucharską- nauczyciela plastyki. Po zakończeniu dekorowania przyszedł czas na próbę generalną z muzyką, światłami i prezentacjami multimedialnymi przygotowanymi przez zespół uczniów, nad którym czuwała pani Anna Chrzanowska- Żemek, nauczycielka przyrody.

Z niecierpliwością czekamy też na jutrzejszego zacnego gościa panią dr hab.Annę Biedunkiewicz z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, która opowie o tajemnicach grzybów ( a przecież mamy rok grzybowy)
Pięknie dziękujemy Dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury, panu Andrzejowi Maternie oraz niezastąpionym pracownikom, panom: Andrzejowi Ałajowi i Grzegorzowi Drężek za wszelką pomoc i zaangażowanie. Pragniemy dodać, że gospodarzem uroczystości jest Pani Burmistrz Szczytna- Danuta Górska.

Program Szczycieńskiego Dnia Ekologii
6 października 2017, godzina 11.00

1. Powitanie gości
2. Piosenka „ Czarodziej pól i mórz” w wykonaniu Nelly Marmuckiej i Antka Iwanickiego z klas V SP z OI 2